Tom Holland Nasıl Spider-Man Oldu?

Temmuz 2017’de sinemalara gelecek olan Spider-Man: Homecoming filminin yepyeni Spider-Man’i Tom Holland, Peter Parker rolünü kaptığını Instagram’dan bakın nasıl öğrenmiş!

İlk duyduğumuzda “Andrew Garfield’dan sonra az küçük kaçmamış mı bu çocuk?” deyip, daha sonra Civil War’da görünce aşırı beğendiğiniz Tom Holland, geçtiğimiz günlerde bir röportajında Spider-Man rolüne nasıl seçildiğini anlattı.

Daha küçük yaşlarında, oyunculuk yerine dans kariyerine ağırlık veren 20 yaşındaki Holland, o yıllardan beri çok büyük bir Spider-Man hayranıymış. Yeni Spider-Man arayışını duyunca “Beni seçmelere sokun lütfen, lütfen, lütfen!” diyerek menajerini aramış. Çocukken jimnastikçi olduğu için perende atarak kendini tanıttığı bir videosunu Marvel’e göndermiş.

tom-holland

Son seçimlere 6 aday kalmış, “Biz size sonucu yarın haber veririz.” diyerek eve yollamışlar. Seçmelerden yaklaşık 1 ay sonra, yatakta uzanırken Instagram’ına bakan Tom, Marvel’in Instagram hesabında “Yeni Spider-Man’in kim olduğunu öğrenmek için web adresimize gidin.” post’unu görmüş. Hemen Marvel’in sitesine gitmiş ve “Yeni Spider-Man Tom Holland” açıklamasıyla karşılaşınca mutluluktan çıldırmış.

Biz Instagram’a baksak, dudakları şişirme keyfi, sporda 8 erkek six pack keyfi, koçişle bebiş keyfi, bebişle tatlışlık keyfi, hep birlikte keyiften çıldırıyoruz keyfinden başka bi’ şey görmeyiz. Şans işte!