Tom Hardy, James Bond Olmak İstiyor Mu?

Daniel Craig’den boşalan 007 koltuğu için muhtemel adaylar arasında, Tom Hardy’nin adı sık sık geçiyor. Peki Tom Hardy, yeni 007 serisinin Bond’u olmak istiyor mu? Daily Beast, geçtiğimiz günlerde Tom Hardy ile yaptığı röportajda, ünlü oyuncuya şu muhteşem soruyu yöneltti. (Kim sorduysa ağzını yesinler, nasıl iyi bir sorudur bu arkadaş!)

“Christopher Nolan’ın yönetmen, Michael Fassbender’ın kötü adam olduğu bir 007 filminde, James Bond olmak ister misiniz?”

Cevap: “Bu gerçekten muhteşem olurdu! Kesinlikle çok iyi olurdu!” Christopher Nolan, bir Bond filmi için inanılmaz bir yönetmen! Daniel Craig çok çok iyiydi, Sam Mendes çok etkileyici bir iş çıkardı. Onlardan sonraki seriyi hayal bile etmek çok zor. Yeni serinin nasıl olacağını çok merak merak ediyorum. Christopher Nolan gibi güçlü bir karakter, seriye yepyeni ve herkesi derinden etkileyecek bir yorum getirir.”

Adam diyor ki “Christopher Nolan’ı koyun, ben bir düşünürüm.” Zaten Nolan sonrası Batman’i hepimiz gördük. Çektirin Nolan reyize bir Bond serisi, gözümüz gönlümüz açılsın!