Sofia Vergara’nın Eski Sevgilisiyle Embriyo Davası

Ünlüler dünyasının en tatlış oyuncularından biri olan Sofia Vergara, eski sevgilisi yüzünden sıkıntılı günler geçiriyor.

Kendisi gibi oyuncu olan, muhteşem Joe Manganiello ile uzun süredir birlikte olan hatta geçtiğimiz yıl evlenen Sofia, önceki sevgilisi Nick Loeb ile mahkemelik oldu. Birliktelikleri devam ederken, ileride çocuk sahibi olmak için embriyolarını donduran çift, bu işlemden 6 ay sonra yollarını ayırdı. Daha sonra Joe Manganiello ile beraber olmaya başlayan Vergara, haliyle bu embriyoların yok edilmesini talep etti. Ve kıyamet bu olaydan sonra koptu!

sofia-vergara-joe-manganiello

Nick Loeb, embriyoları yok etmek isteyen Sofia’ya dava açtı ve “Benim o embriyolardan ileride çocuk sahibi olmamı engelledi.” dedi. Hatta olayı daha da ileri  götürerek, “Sofia ilişkimiz boyunca bana fiziksel ve mental olarak şiddette bulundu, azarladı, zaman zaman yumruklar ve tekmelerle girişti” dedi. Sofia da bunun üzerine mahkemeye “Adamın çocuk sahibi olmak gibi bir derdi yok. Daha önceki ilişkilerinde kürtaj olmasını istediği sevgililerinin dinlenmesini talep ediyorum.” dedi.

sofia-vergara-nick-loeb

Dava henüz bitmedi, merakla takip ediyoruz. Nick Loeb‘in ayrılık sonrası kurduğu işlerde, Sofia’nın adını kullanarak çevresinden bir kaç bin dolar tokatladığını da hatırlatalım. Adam tam bir ruh hastası, bıraksın kadıncağızın peşini!