Rocco Ritchie’nin Başı Belada

Madonna ve eski eşi Guy Ritchie’nin 16 yaşındaki oğulları Rocco Ritchie’nin başı, geçtiğimiz günlerde polisle belaya girdi. Babası Guy Ritchie ile birlikte yaşadığı Londra’da, marijuana ile yakalanan Rocco’ya polis acımamış.

madonna-guy-ritchie

Madonna ve Guy Ritchie 2008 yılında boşanmış, Madonna Amerika’ya dönmüştü. Kızı Lourdes’le birlikte Amerika’da yaşayan Madonna, çok baskıcı ve disiplinli bir anne olduğu için oğlu Rocco annesiyle yaşamayı reddetmişti. 2015 yılında, Amerika’daki okuluna dönmeyen ve annesi yerine babasıyla yaşamayı seçen Rocco, Madonna ve Guy Ritchie arasında anlaşmazlığa sebep olmuş, olay mahkemeye taşınmıştı. Daha sonra ikili anlaşarak Rocco’nun İngiltere’de, babasının yaşamasına karar vermişti.

Olay sonrasında Madonna “Oğlumu çok seviyorum ve onu ne olursa olsun destekliyorum. Bu çok özel konuda hassasiyetinizi rica ediyorum.” diyerek Rocco’nun yanında olduğu dile getirmiş. Sonrasında ne yapar, hep birlikte göreceğiz. Oğluma bakamadın, “hay senin babalığına” der alır valla çocuğu; öyle de bi’ kadın!