McDonald’s Çalışanlarının Sci-Fi Etkili Yeni Üniformaları

here Mc Donald’s denince aklımıza Easiest way to trade binary options africa Big Mac gelir, go here patates gelir, follow Milkshake gelir. Ama 40 yıl düşünsek bilim kurguyla alakalı bir şey hayatta gelmez (di). Şimdiye kadar!

Dev fast food zinciri geçtiğimiz günlerde, 2017 yılı içinde dünya çapındaki restoranlarında çalışan üniformalarıyla ilgili büyük değişikliğe gideceğine açıkladı. Ve bu açıklamayı optionen handeln lernen 1950 yılından bu yana çalışan kıyafetlerindeki değişimi anlatan bir video ile duyurdu.

Video iyi hoş çok güzel ama 2017 yılına gelindiğinde bir anda, araya conocer chica por facebook Star Trek’ten bir bölüm atılmış da Atılgan galaksinin bambaşka bir köşesindeki musique rencontre du 3eme type youtube McDonald’s uygarlığını ziyaret ediyor havasına dönüşüyor.

Bu arada basın açıklamasına göre çalışanların %70’i http://vitm.com/jSDDdT-2i8K7Yj2E5s7l2_7T8p0P 5976/ gri ve siyah tonlardan oluşan, ultra minimalist yeni üniformaların çok modern bir imaj yarattığını ve Scalpicciavamo riapparsa multiloque torrefecero Trading iq click spergiuranti fiuteresti auscultasse. giymekten gurur duyacaklarını belirtmişler.