Kötülerin Avengers’ı Dark Universe Geliyor!

Yeni bir universe kuruluyor! Universal tarafından yeni anons edilen see Dark Universe, yaratıkların ve kötülerin enter Avengers’ı olacak.

iq option login Dark Universe, 9 Haziran’da vizyona girecek olan http://celebritysex.cz/?triores=gay-mormon-dating-sites&7bc=da Tom Cruise, Sofia Boutella ve Russel Crowe’un başrolünü paylaştığı http://www.polykani.cz/?indianapolis=radioactive-age-dating-equation&191=3d The Mummy filmiyle başlayacak. (biz öylesine bir film sanıyorduk, universe filmi çıktı.)

Filmde Is it easy to make money on binary options pdf Dr. Jekyll and Mr. Hyde olarak karşımıza çıkacak olan quiero conocer gente inglesa Russel Crowe, universe’in ilk kötüsü olacak.

Evrenin bir sonraki filmi olan ve 2019 yılında vizyona girmesi planlanan mujeres cristianas solteras en ecuador Bride of Frankenstein filminde, lowest prices viagra Javier Bardem’i rencontre ecologique Frankestein olarak izleyeceğiz.

Ardından  source url Johnny Depp, evrenin bir diğer kötüsü http://clgsecurities.com/?hixorisima=th%C3%BCringer-allgemeine-er-sucht-sie&3a2=81 The Invisible Man olarak ortaya çıkacak. Ve en sonunda, kendi bireysel filmlerinden sonra hepsi bir çeşit kötü/yaratık Avengers olarak bir araya gelecek!

Sizi teaser’a alalım:

Yuh dibimiz düştü! Bu nasıl bir kafadır?