Kanye West, Beyonce ve Jay Z’ye Yüklendi

Kanye West, Sacramento Konserinde Çıldırdı!

Bir tanecik eşi Kim Kardashian’ın Paris olayından beri muhtelif okazyonlarda, Beyonce ve Jay Z’ye inceden saydıran Kanye West, sonunda kafayı iyice sıyırdı. Kim’in başına gelenlerden sonra, Beyonce ve Jay Z’nin bir geçmiş olsuna bile gelmemesine aşırı bozuk atan Kanye, iyice bilenmiş.

Konsere, 1,5 saat geç çıkan ve sadece 3 şarkı seslendiren West, Beyonce ve Jay Z’ye ağzına geleni söyleyip, mikrofunu fırlatıp, sahneden indi. İzleyiciler çıldırdı, olaylar olaylar! Video yukarıda, çemkirmenin metni şurada:

Beyonce, kırıldım. Kırıldım çünkü bana karşı ve Hotline Bling’e karşı, Yılın Müzik Videosu ödülünü almazsam sahneye çıkmam demişsin. Beyonce’ye saygısızlık yapmaya çalışmıyorum. Beyonce muhteşem. Taylor Swift de muhteşem. Hepimiz muhteşem insanlarız ve hepimiz eşitiz. Fakat bazen kim olduğumuzu unutup, kazanmak için çok fazla politikacılık oynuyoruz. Kazanmayı siktir edin, cool görünmeyi siktir edin. Can güvenliğimi ve kariyerimi riske atmak pahasına, sizlere doğruyu söylemek için gönderildim. Size tüm gerçekleri söylemek için gönderildim. Jay Z beni ara kardeşim! Beni hala aramadın! Jay Z tetikçilerin var biliyorum. Lütfen onları benim başıma sarma. Beni ara ve bir erkek gibi konuş!”