Jonah Hill’in İnanılmaz Değişimi

Bir zamanlar Zach Galifianakis ile beraber Hollywood’daki göbekli ve komik kontenjanının medar-ı iftiharı olan Jonah Hill, resmen 4 boy küçüldü!

Ağustos 2007

Onu ilk olarak Superbad filminde, lisenin geek çocuğu Seth rolüyle tanımıştık. Yeni ergen Jonah, haliyle biraz kiloluydu.

Nisan 2008

O pantalonun içine girmeyi reddeden, isyankar gömlek yerine daha spor bir t-shirt gelse de kilolar hala yerinde duruyordu.

Mart 2009

Yaş büyüdükçe daha ciddi rollere gözünü diken Hill, yavaş yavaş çok sevdiği birasıyla arasına mesafe koymaya başlıyor. “Bira içmediğim zaman, gerçekten çok zayıflıyorum ama ne zaman başlasam, yeniden şişmeye başlıyorum” diyor.

Ocak 2017

2017 Oscar Töreni’ne oldukça zayıflamış görünümüyle gelen Jonah Hill, bu süreçte Japon mutfağının kendisine oldukça yardımı dokunduğunu söylüyor.

Mart 2017

War Dogs filmindeki rolü için tekrar 20 kilo alan oyuncu, yeniden zayıflamak için profesyonel bir diyetisyenle çalışmaya başlamış ve  kendine bir yemek günlüğü tutmuş.

Ve birkaç gün önce Los Angeles sokaklarında çekilmiş bir fotoğrafı. Adamın içinden 3 tane Jonah Hill daha çıkmış resmen. Biz her halini seviyoruz. Wolf of Wall Street’te Oscar’ı vereceklerdi şu çocuğa yazık ettiler!