Jessica Chastain Yeni X-Men Filminde Oynayacak!

Geçtiğimiz Pazar günü İtalya’nın en köklü ailelerinden Passi de Preposulo’lara mensup Gian Luca Passi de Preposulo ile evlenen, çiçeği burnunda gelin Jessica Chastain’den haber var!

Önce şu ailenin köklerine inelim. Ailenin kökleri 1,000 yıl öncesine dayanıyor ve aile kendi Prosecco’larını üretiyor (şampanya gibi düşünün, içiniz çok güzeldir). Düğün aileye ait, 17. yüzyıldan kalma bu şaheser evde – “Villa Tiepolo Passi” gerçekleşti.

Sonra eş Gian Luca Passi de Preposulo’ya gelelim. Gian Luca Bey, İtalyan olmasından mütevellit moda dünyasıyla oldukça sıkı fıkı. Daha önce Giorgio Armani’de halka ilişkiler direktörü olarak çalışan Gian Luca, şimdilerde yine dünyaca ünlü bir marka olan Moncler’in ünlüler ve etkinlikler departmanının başında! Neyse magazini bırakıp asıl konuya gelelim…

Jessica Chastain yeni X-Men filmi; X-Men: Dark Phoenix’te Shi’ar imparatoriçesi Lilandra’yı canlandıracak!

X-Men: Apocalypse’ten sonra devam edip etmeyecekleri tam da belli olmayan Michael Fassbender ve Jennifer Lawrence da Dark Phoenix kadrosunda yer alıyor. Konu haliyle Sophie Turner’ın canlandırdığı Dark Phoenix üzerinden ilerliyor ve 2006 tarihli X-Men: The Last Stand çizgi romanından ilham alıyor.

Chastain filmde, Dark Phoenix’i ortadan kaldırmaya çalışan Shi’ar imparatorluğunun imparatoriçesi Lilandra’yı canladırıyor. (Aslında çizgi romanlarda Lilandra ile Xavier bir ara aşk yaşıyor hatta evleniyor.) Çekimler Kanada Montreal’de gerçekleşecek. Vizyon tarihi 2 Kasım 2018. Valla inşallah Oscar Isaac gibi efsane bir oyuncuya rağmen çok çok kötü bir film olan X-Men: Apocalypse gibi olmaz!