Jenny Slate, Chris Evans Ayrılığının Ardından İlk Defa Konuştu!

Jenny Slate New York Magazine’e İçini Döktü: Captain America ile Çıkmak ve Ayrılmak Nasıl Bir Duyguymuş…

Captain America ile Birlikte Olmak Nasıldı?

Onun için bir restorana yemeğe gitmek çok daha farklı. Ben sürekli etraftaki insanları selamlayan, normal bir insanım. Daha özgürüm çünkü Captain America değilim. Eğer özgürlüğüne çok düşkünsen, dünyanın en dikkat çekici insanlarından birinin yanında olmak çok kafa karıştırıcı olabiliyor. Herkes “Aman tanrım bu Captain America değil mi? Ne kadar seksi!” diyor. Sen de “Bu ne cüret, o benim erkek arkadaşım.” diyorsun. Ama evet gerçekten çok seksi!

Chris Evans’la ile Birlikte Olmak Nasıldı?

Çok iyi bir insan. Geçtiğimiz sene kalbim için çok büyük bir seneydi. Her şeyi çok gizli tutmak istemiyorum çünkü böyle bir insan değilim, kendime dersler çıkarıyorum.

Ayrılığın Ardından:

Kötü ayrılmadık ama artık pek görüşmüyoruz. Sanırım böylesi daha iyi. Günün birinde onunla arkadaş olmak isterim.

İlişkileri Nasıl Başladı?

Dürüst olmak gerekirse pek de onun tipi olduğunu düşünmüyordum. Hatta “Nasıl yani, bana karşı bir şeyler mi hissediyor?” diye şoka girmiştim. Etrafıma bakıp, bunun bir kamera şakası filan olup olmadığını anlamaya çalışıyordum. Onun için bir deneme tahtası olmak istemiyordum.

Birlikte İlk Defa Yemeğe Çıktıkları Akşam:

“Benim en yakın arkadaşlarımdan biri olacaksın.” dediğini hatırlıyorum. İçimden “Lütfen bu bir yalan olmasın çünkü bu çocukla yakın olmazsam gerçekten yıkılırım.” diyordum. O pek yanaşmasa da ona hesabı ikiye bölmeyi teklif etmiştim. Diğer taraftan içimdeki feministi susturmaya çalışıyordum.