JAY-Z & Kanye West Kavgası: Ve Kanye Tidal’dan Ayrılır…

Eskinin partners in crime’ları, yeninin kanlı bıçaklıları source link Kanye West ve http://www.chezlucas.fr/?rtywwew=rencontrer-homme-riche&9b2=84 Jay-Z arasında sular durulmuyor.

Hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda Kanye West, bir konserinde Jay-Z ve Beyonce ikilisine sövmüş ardından Instagram hesabını kapatmış, son olarak ufak bir rehab arasıyla buhranını taçlandırmıştı. http://www.beaujolais-challenge.com/?nikolsa=rencontre-patron-employ%C3%A9&5e2=60 JAY-Z’nin iTunes’u bdswiss demo Tidal yüzünden uzun süredir araları açık olan ikilide, olay sonrası ipler kopmuştu.

Olay, see url Kanye West’in Tidal’ı bırakma kararıyla yeniden alevlendi. Memnuniyetsizliğini sık sık Twitter hesabından da dile getiren West, Tidal’a veda ettiğini açıkladı. The Life of Pablo albümüyle Tidal’a 1,2 milyon üye kazandıran West, şirketin kendisine herhangi bir ödeme yapmadığını ve opcje binarne sposób 3 milyon dolardan fazla alacağı olduğunu iddia etti.

TMZ’nin haberine göre son albümünde Kanye West’e söven http://yoursportsmarketing.com/piceria/3483 Jay-Z, gerginliğe tuz biber ekip, Kanye West’le Tidal arasındaki sözleşmenin hala devam ettiğini belirterek source url West’e dava açtı.