Golden Globes: Ryan Gosling’in Ödül Konuşmasına Aşık Olduk!

74. Altın Küre Ödülleri’nin Müzikal/Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncusu Ryan Gosling oldu. İzleyen herkese mutluluk saçan, La La Land filmiyle ödülü kapan Gosling’in ödül konuşması, dinleyen herkesi aşık etti. İşte Ryan’ın ödülünü karısı Eva Mendes’e adadığı konuşması!

“Bu beni Ryan Reynolds’la karıştırdıkları ilk sefer değil. İş iyice çığrından çıkmaya başladı. Ryan sanırım yine bir hata var ve ben buradayım, kusura bakma. Demi ve Emma bu ödül üçümüzün, 3 parçaya bölerdim ama kıç tarafını kimse istemezdi ve bu yüzden kavga edebilirdik. Ama siz beni anladınız teşekkür ederim.”

“Herkese teşekkür edecek kadar zaman yok ama ben özellikle bir kişiye teşekkür etmek istiyorum. Ben bu filmin çekimlerinde dans ederken, şarkı söylerken, piyano çalarken ve hayatımın en iyi deneyimlerinden birini yaşarken; eşim (Eva Mendes) kızımızı büyütüyordu, ikinci kızımıza hamileydi ve kanserle mücadele eden erkek kardeşine destek oluyordu. Aşkım sana teşekkür ederim. Kızlarım Esmeralda ve Amada, sizi seviyorum. Ve bu ödülü kardeşi, Juan Carlos Mendes’in anısına ithaf ediyorum. Teşekkürler.”