Emma Stone: Saç Rengi Değiştirme Konusunda Bir Uzman

Renk kartelasındaki her tonu cesurca deneyen Emma Stone’un saç dönüşümünü stalk’ladık. Doğal kızıl tonlarındaki saçlarını, sarıdan kestaneye onlarca tona boyatan Emma’ya en çok hangi renk yakışmış, görelim!

Emma’yı ilk olarak 2007 yılında, Jonah Hill ve Michael Cera ile birlikte başrolünü paylaştığı Superbad filmi ile tanımıştık. O zamanlar saçları uzun ve kızıl tonlarındaydı.

2009 yılında, bir sonraki hit filmi Easy A zamanı, saçları daha koyu kızıl bir hal aldı.

2011 Altın Küre Ödülleri’nde o kızıl saçlardan eser yoktu. Emma’nın saçları beyaza yakın sarı tonlarındaydı ve kaynana topuzu yaptırmıştı.

2012 yılında, The Amazing Spider-Man galasına geldiğinde, Emma’nın saçları daha parlak/platin tonlarına dönüşmüştü. O nasıl garip bir saç toplama tarzıdır?

2012 yılının sonlarına doğru kuaförü dipleri koyu bırakmayı akıl etmiş, Emma nihayet doğal bir görünüme kavuşmuştu.

2014 yılında The Amazing Spider-Man 2′nin tanıtımlarında, kumrala yakın soğan kabuğu tonlarındaki saçları ve kahkülleriyle kusursuz bir görüntü yakalamıştı. Ki favorimiz budur!

Yine 2014 yılında Venedik Film Festivali’nin kırmızı halısında “Bana Her Şey Yakışır”ın vücut bulmuş hali olarak bob kesim, kızıl tonlarındaki saçlarıyla arz-ı endam etmişti.

Yıl 2015. Aynı tondaki saçlar uzamış ve yandan örgü yapılmıştı. Bu pembe atlet ne alaka?

Ertesi sene Emma, 2016 Met Gala’ya koyu kumral gotik saçlarıyla gelerek herkesi korkutmuştu.

Ve Emma 2017 Oscar’larında “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü alırken… Ona en çok yakışan kızıl tonlarındaki, 40’ların vamp-romantik yıldızlarını andıran dalgalarıyla sahnede devleşti.

Emma’nın son hali. Kızılı sarıya boyatınca renk tam tutmamış galiba. Bu arada derede enteresan saç tonu bile yakışmış valla! Yeni tarzını merakla bekliyoruz.