Elle Fanning: Cannes Film Festivali’nin Bebeksi Güzeli!

Cannes Film Festivali’nin bu seneki yıldızı kesinlikle Elle Fanning oldu.

Marion Cotillard’la birlikte favori güzellerimiz arasında en üst sıralarda yer alan Elle, Sofia Coppola’nın “The Beguiled”i ve Neil Gaiman’ın kitabından uyarlanan “How to Talk to Girls at Parties”le iki filmle birden Cannes’daydı.

Bembeyaz teni ve sapsarı saçlarıyla 2017 model masal prensesi Elle Fanning’in, Cannes stilini stalk’luyoruz!

Festivalin açılış partisinde giydiği, kuyruğu el boyaması (Vivienne Westwood kendi elleriyle boyamış) elbiseyle daha ilk günden herkesi büyüledi.

“How to Talk to Girls at Parties” filminin galasında giydiği etekleri çiçekli, üst kısmı gümüş yapraklı Gucci elbisesiyle Elle’i görünce, insanın şair olsası geliyor.

Her iki filmde de başrolü paylaştığı, Nicole Kidman’la o kadar çok benziyor ki anası bile kıskanmıştır. Nicole Kidman’ın muhteşem elbisesi Rodarte tasarımı.

Şimdiden Hollywood A List’e girmiş olabilir ama o henüz 19 yaşında bir genç kız. Fotoğraf çekimleri ve galalardan baymış, Cannes’a gelmişken dondurmamı da yerim demiş.

Cannes 70. Yıl etkinliğinde giydiği çiçekli Dior elbise ve al yanaklarıyla ancak bu kadar güzel görünebilirdi.

Cannes’da sıradan bir gün… 19 yaşında nasıl giyinilir? Aha da böyle canım! O şişme dudaklar, 18 cm kalınlığında kaşlar, silikonlu Kardashian/Jenner avamlığından eser yok. Elbise muhteşem, Laurence Decade tasarımı.

O gül kurusu rengi Rochas tasarımı elbiseyle less is more diye bağırıyor Elle.

Fotoğraf çekiminde giydiği turuncu mini disko elbise, yine Laurence Decade tasarımı.

“The Beguiled”in foto çekimlerinde giydiği Alexander McQueen elbise facia. Ama yan tarafta gördüğünüz gibi Kirsten Dunst ve Nicole Kidman da aynı stilde giyinmiş. Filme atıf yapan tarz yapalım, bir örnek giyinelim diye sözleşmişler öğle kahvesinde.

Ve dün “The Beguiled” filminin galasında. Colin Farrel ve dünyanın en iyi giyinen kadınlarından Kirsten Dunst, Nicole Kidman ve Sofia Coppola ile aynı karede.

Bu Rodarte tasarımı elbiseyi kim düşünmüşse, o saçlarını kim öyle toplamışsa yüreğine sağlık. Tam bir prenses olmuş. Bu kızı 30’una gelince hayal bile edemiyoruz. Maşallah!

B-A-Y-I-L-D-I-K!