Dizi Tarihinin En İyi Çiftleri

1- Marshall ve Lilly / How I Met Your Mother

Ted’in 9 sezon süren romantik arayışı boyunca #relationshipgoals’un yaratıcıları Marshall ve Lilly, hepimizi gerçek aşkın var olduğuna inandırdı.

2- Tony ve Carmela Soprano / Sopranos

James Galdonfini ile bütünleşen Tony Soprano rolünü hala çok özlüyoruz. Ve pek tabii upuzun tırnakları ve avantgarde saç kesimiyle İtalyan mafya babasının eşi karakterine yüreğini koyan Carmela Soprano’yu.

3- Al ve Peg Bundy/ Married with Children

Ev işlerine karşı beceriksizliği ve aşırı rüküş leopar kıyafetleriyle Peg ve sarkastikliğin kitabını yazan eşi Al Bundy. Dizi tarihinin en mükemmel loser çiftiydi.

4- Ned ve Chuck/ Pushing Daisies

Sadece 2 sezon sürse de çok güzeldi be! Biraz Jeux D’enfants biraz Tim Burtonvari havasıyla bayılmıştık Ned ve Chuck’ın masalsı aşkına…

5- David ve Maddie / Moonlighting

Mavi Ay dedektiflik bürosu, David ve Maddie’nin aşkı çocukluğumuzdu. Bruce Willis tamamdı da Cybill Shepherd nasıl bir isimdi?

6- Ross ve Rachel / Friends

Bembeyaz fosforlu dişleriyle Ross Geller ve büyük aşkı Rachel Green. Yüz defa izlesek yine izleriz.

7- Summer ve Seth / The O.C

Acıların çocuğu Ryan ve aşırı itici gel-git akıllı Marissa’nın aksine, sempatik nerd Seth Cohen’le bizce dizinin asıl kızı Summer Roberts’ın aşkını izledikçe, Orange County’ye gidesimiz gelirdi. Dizinin en unutulmaz anlarından şu Spider-Man Kiss sahnesi, onların aşkını anlatmaya yeter de artar bile!

8- Carrie Bradshaw ve Mr. Big / Sex and the City

Yıllarca ne çektirdi şu kadına, en sonunda çok şükür doğru yolu buldu kararsız Mr Big.

9- Mitch ve Cam / Modern Family

Bütün o didişmelerine, kıskançlıklarına rağmen Mitch ve Cam, günün sonunda birbirlerini hatalarıyla seven hatta çok seven bir çift. Keşke yan komşumuz olsalar.

10- Blair Waldorf ve Chuck Bass/ Gossip Girl

Çapkın çapkın “I am Chuck Bass” demesine, gözlerini kısıp o muhteşem aksanıyla döktürmesine kurban oluruz. Dizi tarihinin en iyi giyinen adamlarından Chuck Bass ile saç bantları, mini etekleri ve yüz puanlık tarzıyla güzeller güzeli, şımarık prenses Queen B.’nin aşkına bayılmıştık.

11- Homer ve Marge Simpson / The Simpsons

Al Bundy’nin klonu diyebileceğimiz saflıkta hödüklüğüyle Bart Simpson ile acayip ses tonu ve koskoca mavi saçlarıyla evin dişi kuşu Marge Simpson’ın aşkı, dizi aşklarının en iyilerindendi.

12- Francis ve Claire Underwood / House of Cards

Nefretle karışık hastalıklı aşkları, hırsları ve güç savaşlarıyla “böyle bir evlilik olabilir mi ya?” dedirten Başkan Frank Underwood ve First Lady Claire Underwood açık ara dizi tarihinin en iyi çifti! 30 Mayıs’ta House of Cards’ın yeni sezonu için Netflix ekranlarına kitleniyoruz.