Devlerin Savaşı Büyük Olur: Karl Lagerfeld & Meryl Streep

follow site Moda dünyasının “Kaiser”i Karl Lagerfeld ile Hollywood’un Divası Meryl Streep, Oscar elbisesi yüzünden birbirine girdi.

Olay şöyle gelişiyor:  http://havanatranquility.com/daeso/3654 Meryl Streep’in stil danışmanı, see Oscar elbisesi için modacıyla iletişime geçiyor ve http://jojofane.com/?njd=trader-op%C3%A7%C3%B5es-binarias&5e1=f5 Chanel‘in son koleksiyonundan gri, saten bir elbise istiyor.  http://yuktung.com.my/esnew/1329 Lagerfeld elbisenin üstünde yapacağı çalışmaları anlatan bir çizim gönderiyor. Daha sonra  http://www.siai.it/?ityies=trading-con-opzioni-binarie-truffa&26a=1a Meryl Streep vazgeçiyor ve başka bir modacıyla çalışmaya karar veriyor.

Ancak consigli su come investire nelle opzioni binarie Karl Lagerfeld olayın ardından bir siteye şu açıklamayı yapıyor: http://beachgroupcommercial.com/?kachalka=opzioni-binarie-deposito-minimo-20-euro&d02=16 “100 Bin Euro’luk elbisemizi ona hediye olarak gönderdik. Ancak elbiseyi törende giymek için bizden para talep ettiler. http://skylinemediainc.com/?pokakal=opcje-binarne-literatura&331=2a Chanel elbise tasarlar, elbise verir ancak kimseye elbisemizi giysin diye para ödemeyiz. Mükemmel bir oyuncu ama ucuzluk ve kalitesizlik! Hayır. Elbise onda kalabilir, çok kaliteli ve özel dikim, tam onun bedenine göre!”

Olaylar iyice karışıyor, Meryl deliriyor. ver 50 primeras citas online espaГ±ol Karl Lagerfeld bir basın açıklaması yayınlıyor: get link “Chanel, Oscar töreninde giyilmek üzere istenilen bir elbiseyle ilgili olarak  get link Meryl Streep’in ekibiyle iletişim içinde olmuştur. Fakat daha sonra hiç de kibar olmayan bir dille sanatçının elbiseyi istemediği ve başka bir moda evi ile anlaştığı söylenmiştir. Aramızda bir tartışma olmamıştır, Meryl Streep’e 20. Oscar adaylığında başarılar dileriz.”

Ve sonunda Meryl Streep’ten beklenen salvo geliyor! Moda dünyasının önde gelen bir ismi  olan Karl Lagerfeld beni karalamıştır. Bir yayın kuruluşuna açıklama yapmış, o kuruluş da bunu yayınlamış, global olarak yankı bulmuş, olay iyice büyüyerek benim 20. Oscar adaylığımı gölgede bırakacak duruma gelmiştir. Lagerfeld’in “aramızda tartışma olmamıştır” açıklamasını özür olarak kabul etmiyorum. O yalan söyledi, diğerleri bu yalanı yayınladılar ve ben hala bir özür bekliyorum.”