Dev Hizmet: Alexander Skarsgard’ın Instagram Hesabını Bulduk!

Son olarak Big Little Lies dizisiyle bizi kendisine bir kez daha aşık eden, İsveç’ten çıkan en güzel varlık Alexander Johan Hjalmar Skarsgard’ın, meğer gizli bir Instagram hesabı varmış!

Vanity Fair Italia’ya içini döken Skarsgard, sosyal medyayla ilgili bilinmeyenlerini anlattı. Ünlü oyuncu Instagram’ı “Kendi fotoğraflarını paylaştığı bir mecradan çok, dünyayı nasıl gördüğünü anlattığı bir platform” olarak gördüğünü söyledi. Ve Kardashian Klanı’na lafını soktu:

“Bir Instagram hesabım var ama klasik bir ünlü hesabı gibi değil. Çok az gönderi paylaşıyorum ve binlerce takipçi kovalamıyorum. Sosyal medya takipçi rakamları Kardashian’lar için önemli, bir aktör için değil. Bir aktörün insanlarla arasında belli bir mesafe olması gerekir. Eğer günde 14 tane selfie gönderirsem; kahvaltıda ne yediğime kadar afişe edersem, insanlar neden benim filmlerime gelmek istesin? Sosyal medyada narsist bir tarzım yok. İnsanların dünyayı nasıl gördüklerini paylaşmalarını seviyorum, nasıl göründüklerini değil.”

İsveçli cool’luğunu sevdiğimin, kendisini aşağıdaki adresten takip edebilirsiniz. 800K follower’ı olamayabilir ama gönlümüzün efendisi o!

Diamonds are a middle aged man's best friend. #metball #cartier

A post shared by Rex Danger (@rexdanger) on