Colin Firth’ün Eşine Dadanan Stalker Meğer Eşinin Sevgilisiymiş!

Geçtiğimiz günlerde Marco Brancaccia isimli bir İtalyan gazeteci, Colin Firth’ün eşi Livia Giuggioli’yi sürekli rahatsız ve taciz etmekle suçlandı. Çift Brancaccia’ya “stalker” iddiasıyla dava açtı, gazetelere boy boy demeçler verdi ama olayın aslında çok başka olduğu ortaya çıktı.

Meğer Colin Firth’ün eşi Livia ve stalker Marco bir zamanlar sevgiliymiş! 1997 yılından beri evli olan çift, 2015-2016 arasında ilişkilerine ara vermiş. Livia da o 1 yıllık dönem boyunca hazır Colin yok, ben de boş kalmayayım madem Marco ile beraber olayım demiş. Çift olayın aslı ortaya çıkınca mecburen ilişkiyi kabul etti. Marco ise şu açıklamayı yaptı:2016’da ayrıldığımızdan beri Livia’ya sadece 2 WhatsApp mesajı attım. Bir de Colin’e ilişkimizin tüm detaylarını anlattığım ve sonrasında çok pişman olduğum bir e-mail gönderdim. Böyle bir mail attığım için şimdi çok üzgünüm ama stalker iddiaları doğru değil.”

Bu arada Colin Firth e-mail’e birkaç gün sonra şu cevabı yazmış: “Yazdıkların çok canımı acıttı ama biliyorum senin de canın yanıyor.” Adam aldatıldığını öğrendiği zaman bile klas!